Migawki

Już dzisiaj możesz zamówić reklamę w naszym czasopiśmie w promocyjnych cenach. Nie zwlekaj ani chwili!

Zobacz nasz cennik

 
akasha_logo.gif
Strona Główna arrow Elixir 2009 arrow Nr 11 arrow Dlaczego padają systemy sieciowej sprzedaży?
Dlaczego padają systemy sieciowej sprzedaży? Drukuj Poleć znajomemu
 Sprzedaż bezpośrednia - jedna z najbardziej skutecznych form sprzedaży i najbardziej efektywna metoda dorobienia się majątku w krótkim czasie! Co powoduje, że ludzie przychodzą i odchodzą z MLMów?

 Szkolenia prowadzą sami sprzedawcy, dzielą się własnymi doświadczeniami w osiąganiu sukcesu. Są najlepsi w przekazywaniu właściwego podejścia do swojego biznesu, ale nie są profesjonalistami w uczeniu i wydobywaniu indywidualnych możliwości innych osób. Znają tylko swoją strategię. Nie zawsze wybitny malarz jest dobrym nauczycielem i rzadko kiedy nauczyciel produkujący geniuszy jest wybitnym malarzem:)
  Ale! Nie zawsze zewnętrzny trener ma taką charyzmę jak TopManager w MLM, który wierzy w to, co robi i potrafi przekazać swoją pasję, a to jest ważniejsze od wiedzy wyniesionej z różnych psychologicznych szkoleń...
 Specjalizacja pozwala na zgłębianie wiedzy z określonej branży, ale wymaga poświęcenia i nabycia refleksu MLMowca. A to przychodzi z doświadczeniem lub dzięki szkoleniom, na których wykładowca musi sam pokazać, że stosuje w praktyce wykładaną wiedzę. Ale z drugie strony - czy ornitolog musi umieć latać?
 MLM rzadko inwestuje w szkolenia integracyjne dla początkujących, w czasie których poznaje się nie tylko produkt, plan marketingowy, doświadczenia Liderów, ale również jest możliwość wyszaleć się na parkiecie, poczuć smak życia, odegrać rolę Kopciuszka w zamku królewicza. Jest to konkretna szansa, by dotknąć „luzu życia ludzi z pasywnym dochodem”, którym - jak światełkiem w tunelu - wabią wszystkie MLMy. Na pierwszym etapie Zarządy inwestują w takie spotkania. Potem, jak dochód stabilizuje się, obcinają koszta. Można liczyć na to, że „ktoś” zafunduję rozrywkę, zabawę i konsumpcję, ale z drugiej strony można przyzwyczaić się, by 10% każdego dochodu przeznaczać na własne przyjemności, 10% na podwyższenie kwalifikacji, co w efekcie oznacza zarabianie większych pieniędzy...
 Brakuje miejsca i powodów do wygłupów, zabawy i odrobiny szaleństwa w strojach balowych. Znajdź porządny MLM z szalonym liderem, który nie tylko dba o Twój portfel, ale i o to, jak wnieść w życie to „coś”, co sprawia że rosną skrzydła..:)

Siergiej Litwinow

  Drukuj Poleć znajomemu
 
© 2019 Elixir - nowa formuła życia ::