Migawki

Już dzisiaj możesz zamówić reklamę w naszym czasopiśmie w promocyjnych cenach. Nie zwlekaj ani chwili!

Zobacz nasz cennik

 
akasha_logo.gif
Elixir numer 5,6 Drukuj Poleć znajomemu

(kliknij na okładkę, by wyświetlić jej powiększenie)
elix5.jpg
Tematem wiodącym numeru jest Duchowość.

Zamów czasopismo .

Zamów dostęp do wersji internetowej. (aby to zrobić, musisz być zalogowany)

Co w numerze?

 • Kim jestem?
  Co zajmuje Twoje myśli w ciągu dnia? Jeżeli jesteś na wakacjach, to mam nadzieję, że 90% Twoich myśli nie dotyczy pracy! Wbrew pozorom, sobie poświęcamy najmniej czasu. W takim razie: czy mamy wiedzę o sobie?
 • Ekologia ceny
  Na ile impuls i poddanie się reklamie lub promocji wpływa na nasze decyzje o zakupach? Towary na lata, czy na chwilę? Jak przez konsumpcję realizujemy swoje cele życiowe i do jakiego stopnia jesteśmy ofiarami lub dyktatorami mody... Produkty krajowe czy zagraniczne? Jakie znaczenie ma kraj pochodzenia i przestrzeganie standardów w ich produkcji.
 • Pragnę i potrzebuję…
  Jeżeli nie wiesz, czego chcesz, możesz otrzymać to, czego nie chcesz. Sami określamy swoje standardy i dzięki temu oceniamy swoje powodzenie w życiu.
 • Rozwój duchowy dzieci
  Troszczymy się o nasze dzieci: dbamy, aby były dobrze odżywione, ubrane, zażywały ruchu i miały warunki do harmonijnego umysłowego rozwoju. Ale kiedy i jak zacząć dbać o ducha?
 • Rynek pracy – mity i rzeczywistość
  Niezależnie od dotychczasowych sukcesów, wygranych konkursów i zdanych celująco egzaminów, młodzi ludzie mają przed sobą szczególnie ważny, prawdziwy EGZAMIN DOJRZAŁOŚCI, podczas którego skala ocen mieści się w przedziale: od bezczynności lub dorywczej pracy „na czarno” - po intratną posadę z perspektywą rozwoju zawodowego i rosnących zarobków.
 • Mów do mnie kodem
  Czy ludzie używają jakichś zindywidualizowanych zwrotów w procesie porozumiewania się? Dlaczego nie jesteśmy rozumiani, gdy mówimy w innym „kodzie”? Jak rozpoznać indywidualne kluczowe zwroty, które odpowiadają spersonalizowanemu schematowi rzeczywistości? Zwroty, które działają jak zaklęcie.
 • Korsarze w białych rękawiczkach albo pułapka na gapia
  Reguły biznesu są twarde i bezwzględne. Gdy w szkole otrzymasz niską ocenę - możesz douczyć się i poprawić na następnym egzaminie. W biznesie poprawek nie ma! Raz przegapisz i już masz stracone na zawsze. Stąd powiedzenie CZAS to PIENIĄDZ. Więc - rób raz a dobrze!
 • NLP - edukacja bardziej ekologiczna
  Nasza cywilizacja przekroczyła już próg epoki przemysłowej, rozpoczął się kolejny etap, który wymaga od ludzi nowych umiejętności i innego traktowania rzeczywistości. Modne ostatnio określenie „osobowość ekologiczna” oznacza mądrzejsze i bardziej odpowiedzialne podejście do świata, w którym żyjemy. To większa świadomość ograniczoności zasobów naturalnych, harmonijnego współistnienia różnych gatunków i ludzkiej odpowiedzialności za „zdrowie” Ziemi.
 • Współczesna ukraińska ikona
  Dusza Artysty zawsze jest poszukująca: materii artystycznej, nowych środków przekazu, filozofii w przedmiotach i duchowych prapoczątków... Prawie każdy artysta będąc w stanie uniesienia twórczego i szczęścia zwraca się do zakorzenionych wzorców ikonopisu, a zwłaszcza dzieje się tak w kulturze ukraińskiej, gdzie magia i duchowość są tak codzienne, jak chleb i śpiew.
 • Ekoturystyka
  Jeszcze do niedawna odpowiedzialnym turystą był ten, kto wykupił na wyjazd pełny pakiet ubezpieczeń, zgromadził odpowiednią ilość waluty, zabrał ze sobą kompletną apteczkę i ubrania na każdą pogodę. Dziś taki turysta nazywany jest co najwyżej roztropnym, ponieważ bycie odpowiedzialnym nabrało nowego, znacznie szerszego znaczenia.
 • OSHO kontrowersyjny nauczyciel
  „Strach nie jest niczym innym, jak tylko brakiem miłości. Jeśli umiesz kochać, strach ginie”
 • Oby etyka nie odeszła w zapomnienie
 • Notatki widzącej inaczej...
  To, że przestajemy tracić wzrok i zatrzymujemy wadę na stałym poziomie już samo w sobie jest sukcesem!
 • Ćwiczenia na lato
  Lato - czas na słońce i odpoczynek. Relaks i czas wolny, plaża i noce na dyskotekach, sporty na świeżym powietrzu, wycieczki krajoznawcze i warsztaty hobbistyczne - to wszystko ma na celu wprowadzenie pozytywnych zmian w codzienną rutynę i umożliwienie regeneracji ciała i umysłu. Czas na ćwiczenia i odpoczynek, poznanie nowego i wprowadzanie nowych zachowań. Oto kilka prostych rad jak zadbać o oczy w chwilach relaksu.
 • Jod na stres
  Grota Solna łączy naturalne metody leczniczo-pielęgnacyjne z najnowszymi technologiami XXI wieku
 • Czereśniowa energia czy wiśniowa rozkosz?
  Słodycz czereśni przyciąga, a wiśnie nie na darmo zwie się orientalną księżniczką. W kwitnącym zaś sadzie, każdego spotkać mogą niezapomniane chwile...
 • Czosnykaczka
  firmowe danie Heni Kristenovej
 • Być centrum świata albo przynajmniej środkiem Europy...
  Konkurs dla czytelników
  Drukuj Poleć znajomemu
 
Człowiek Guma

Logowanie


Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!
Hipnoz
© 2019 Elixir - nowa formuła życia ::