Migawki

Już dzisiaj możesz zamówić reklamę w naszym czasopiśmie w promocyjnych cenach. Nie zwlekaj ani chwili!

Zobacz nasz cennik

 
akasha_logo.gif
Nr 11
 
Wróćmy do tamtych lat
 Przedstawienia, happeningi, przeprawy w lesie po linach i zabawa w Indian. Przyjemności z dzieciństwa stały się doskonałą formą szkoleń.
Co zyskujemy czerpiąc garściami radość z tej zabawy?
Czytaj całość
 
Symulacja? Zalecana!
 Gry i symulacje na dobre zagościły w programach szkoleniowych wiodących uczelni wypuszczających menadżerów wyższego szczebla, w zaawansowanych programach biznesowych, w standardzie kształcenia pracowników NASA czy oficerów armii amerykańskiej.

Po gry zaczynają też coraz częściej sięgać  firmy, oferując pracownikom szkolenia oparte na tej metodzie. Choć już nikt nie wątpi w skuteczność gier, czy jednak, jako uczestnicy, wiemy, jak w pełni wykorzystać udział w rozgrywce, by stanowiła ważny element  naszego rozwoju osobistego?
Czytaj całość
 
Sprawdzian czy rozrywka?
 Kiedy w firmie pada hasło: robimy imprezę integracyjną na niektórych pada blady strach. Co też tym razem szef wymyślił i dlaczego „pracując głową” muszę się nagle wykazać sprawnością fizyczną i robić rzeczy, które nawet we śnie wywołują poty…
Zobaczmy więc, co kryje się pod nazwami najbardziej popularnych zabaw eventowych, by jadąc na imprezę wiedzieć, czego się możemy spodziewać.
Czytaj całość
 
 
Dzieckiem być...
 W co się bawić i jak się bawić z własnym dzieckiem? Możliwości jest wiele, wszystko zależy od tego, jaki cel ma zrealizować zabawa.
Czytaj całość
 
Gry dorosłych - same pytania

Gry dorosłychGry biznesowe i wirtualne, nowe metody uczenia się języków, eventy integracyjne - to nowa twarz zabaw dla dorosłych... Ale od wieków główną rozrywką dorosłych były wojny, sex i igrzyska

 

 

Czytaj całość
 
Dlaczego padają systemy sieciowej sprzedaży?
 Sprzedaż bezpośrednia - jedna z najbardziej skutecznych form sprzedaży i najbardziej efektywna metoda dorobienia się majątku w krótkim czasie! Co powoduje, że ludzie przychodzą i odchodzą z MLMów?
Czytaj całość
 
Pomóc czy być pomocnym?

 Język sprzedaży
Często w sklepach jesteśmy atakowani przez naduprzejmych ekspedientów, którzy rzucają się na nas od razu po otwarciu drzwi z hasłem: "W czym mogę Panu pomóc"” lub "Potrzebuje Pani pomocy?

Czytaj całość
 
HIPNOZA od A do Z
 Najbardziej nas przeraża to, co NIEPOZNANE! Od wieków hipnoza była okryta tajemnicą, wiedzą dostępną wybranym, budzącą lęk lub niepokój nawet u psychiatrów. Dziś - dostępna jest nawet laikom! Co więcej - stosujemy ją bezwiednie, codziennie,nie uznając tego za coś niezwykłego...
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 10 z 18
© 2019 Elixir - nowa formuła życia ::