Migawki

Dla prenumeratorów naszego czasopisma 10% zniżki na kurs praktyk NLP.

Zaglądnij >>> 

 
Jaka tematyka artykułów najbardziej Cię interesuje?
 

Nasze czasopisma

Ezoteryk
Psychologia w Biznesie
akasha_logo.gif
Nr 8
Kultura
 
Świat zapisany w rzeźbie Gustawa Vigelanda
Vigeland Wielkie dzieła artystów są zapisem zmian w świecie,  odzwierciedlają dylematy i wartości okresu, w jakim powstają.
Kiedy mamy możliwość zobaczenia w jednym miejscu niemal całego dorobku życia jednego artysty, możemy prześledzić transformacje zachodzące w jego sztuce.
Czytaj całość
 
Jiddu Krishnamurti - myśliciel XX wieku
„Zanim zaczniemy pomagać innym, zacznijmy najpierw sami jasno widzieć”
„Nie istnieje droga do prawdy, prawda bowiem nie jest rzeczą stałą, statyczną i martwą. Prawda jest żywa”
„ Nie pragnę uczniów, nie szukam wyznawców, nie chcę zamykać nikogo w klatce nowej sekty czy religii, pragnę by ludzie stali się wolni”
– słowa te można uznać za kluczowe przesłanie Jiddu Krishnamurtiego.
Czytaj całość
 
 
Przez rewolucję do poprawy wzroku
List od Marzeny dostałem kilka lat temu. Jest najlepszym przykładem drogi, jaką przechodzi większość osób ćwiczeniami poprawiających wzrok. Pokazuje też, jaką rewolucję rozpętują ćwiczenia, zwłaszcza u osób mających zeza lub dużą różnicę dioptrii w każdym oku. Mam nadzieję, że pomoże przejść ten trudny okres innym wdrażającym ćwiczenia wzroku.
Czytaj całość
 
Rakobójczo i smacznie - dieta dr Budwig
Dieta Doktor Budwig Ponad 50 lat temu ogłosiła dietę, która skutecznie leczy choroby cywilizacyjne. Za przykładem dr Johanny Budwig rzesze naukowców rozpoczęły badania nad rolą kwasów tłuszczowych dla zdrowia i życia człowieka. Dieta dr Budwig wspiera leczenie nowotworów, a jej głównym składnikiem jest mieszanina oleju lnianego z białym twarożkiem.
Czytaj całość
 
Pasta z oleju i twarożku

Pasta stanowiąca podstawę diety dr Budwig 

Czytaj całość
 
Ćwiczenia na dobry wzrok i na dobry biznes
Ćwiczenia W 4 numerze naszego czasopisma, w artykule  „Tajemnice mowy oczu - co oznaczają poszczególne ruchy oczu i jak wpływają one na stosunki z innymi” szczegółowo opisałem, jak kierunki spojrzenia są uzależnione od tego o czym myślimy. Ta zależność wiąże się również z tym, o czym nie chcemy myśleć :). To znaczy, jeśli myślenie o czymś dostarcza nam nieprzyjemnych doznań, to unikamy mówienia i myślenia o tym.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

© 2019 Elixir - nowa formuła życia ::