Migawki

Już dzisiaj możesz zamówić reklamę w naszym czasopiśmie w promocyjnych cenach. Nie zwlekaj ani chwili!

Zobacz nasz cennik

 
Jaka tematyka artykułów najbardziej Cię interesuje?
 

Nasze czasopisma

Ezoteryk
Psychologia w Biznesie
akasha_logo.gif
Nr 7
Karta dla małolata
karta dla MałolataNie wszyscy mamy tego świadomość, ale dzieci mogą korzystać z kart płatniczych. Zamiast co miesiąc dawać dziecku kieszonkowe w gotówce, lepiej wyposażyć je w kartę. Idealną okazją jest rozpoczęcie roku szkolnego – inauguracja kolejnego kroku w dorosłość.. Dzięki takiemu podarunkowi rodzice zdobędą większą kontrolę nad wydatkami swojej pociechy, a dodatkowo – pieniądze będą bezpieczniejsze.
Czytaj całość
 
Kultura
 
Aleksandr Miłowzorow
FeminaTwórczość Aleksandra Miłowzorowa to przede wszystkim eksperyment, nieustanne poszukiwanie,  dialog z materiałem, formą, barwą, kompozycją.Każdy materiał w rękach mistrza zmienia się w artystyczną materię. Ozdobne kraty ogrodowe, witraże do wnętrz, instalacje z odpadów przemysłowych, czy malarstwo sztalugowe, grafika lub rysunek długopisem - w każdej dziedzinie artysta pozostawia po sobie niezatarty ślad, inspiruje nowy nurt i nowe spojrzenie na materię, prowokuje myślenie i chęć samorealizacji.
Czytaj całość
 
Dadi Janki

Dadi Jankiduchowy przywódca naszych czasów.

Wrażenie, jakie wywarła na mnie Dadi Janki, gdy zobaczyłam ją po raz pierwszy, pozostało we mnie do dziś. Emanowała niezwykłą siłą duchową, poczuciem wolności, jej oczy i twarz jaśniały szczęściem i mówiły do mnie: Ty też możesz to osiągnąć! Była dla mnie żywym przykładem tego, co daje prawdziwy rozwój duchowy.

Czytaj całość
 
Zdrowie
 
Marsz po zdrowie
Artykuł DarmowyIwona próbowała już wszystkiego - tyle tylko, że... teoretycznie. Rozum podpowiadał, że musi zacząć się ruszać więcej niż wstając i siadając przy komputerze, ale wciąż nie mogla się zdecydować... Po latach bez aktywności fizycznej każdy wysiłek wydawał się zbyt wielki. Aż nagle znalazła - Nordic Walking - to jest to! Przecież to tylko spacer, no może marsz...
Czytaj całość
 
Ćwiczenia na jesień

Ćwiczenia na jesieńPrzyzwyczajaj oczy do czytania.   Artykuł Darmowy

Po wakacjach, gdy większość czasu spędzaliśmy poza biurem czy szkołą jest czas na powrót do komputerów, papierów, książek. Czas na bardziej aktywne zaangażowanie oczu w wielogodzinne czytanie.

Czytaj całość
 
Ten tydzień wiele zmienił...
Ten tydzień wiele zmieniłKażdy moment jest dobry, by zacząć inaczej żyć.
Czytaj całość
 
Aaaa...arbuz
Aaaa...Pełnia szczęścia, zdrowie i wigor dzięki kilku kęsom? Tak, możesz to sprawdzić już dziś.
Czytaj całość
 
...i arbuzoterapia

Arbuzoterapialetnio-jesienna kuracja oczyszczająca

Gdy u kogoś w rodzinie pojawiały się problemy z nerkami, jelitami, czy ze skórą - moja babcia stosowała starą metodę letnio-jesiennego oczyszczania organizmu - arbuzem.

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

© 2018 Elixir - nowa formuła życia ::