Migawki

Już dzisiaj możesz zamówić reklamę w naszym czasopiśmie w promocyjnych cenach. Nie zwlekaj ani chwili!

Zobacz nasz cennik

 
Jaka tematyka artykułów najbardziej Cię interesuje?
 

Nasze czasopisma

Ezoteryk
Psychologia w Biznesie
akasha_logo.gif
Nr 7
Psychologia
 
Hura, koniec odpoczywania!
Hura koniec odpoczywaniaWakacje. Dla jednych sama radość, dla innych koszmar zmagania się z wolnym czasem, albo jeszcze gorzej – z rozwrzeszczanymi sąsiadami na plaży. Wrzesień, to już najczęściej tylko wspomnienia tych chwil. Niezależnie od tego, w jaki sposób wypoczywasz,
wykorzystaj teraz tę energię.
Czytaj całość
 
Psychologia świadomości według C. G. Junga
Jerzy ProkopiukCentralne znaczenie problemu psychologii świadomości u Junga - celem zajmowania się nieświadomością jest zawsze świadomość.
Czytaj całość
 
Portfolio część I

Portfoliouniwersalne narzędzie rozwoju ambicji i trzeźwej oceny
cz I Instrument przemiany

Dzieci są z natury ciekawe, chętne do nauki i obdarzone wieloma talentami. Kiedy pytamy w grupie przedszkolaków, kto potrafi coś namalować lub zaśpiewać, każde dziecko podnosi rękę i jest przekonane o swoich zdolnościach. Jeśli jednak zapytamy te same dzieci pod koniec ich okresu nauki szkolnej, będziemy mieć szczęście, jeśli jeden lub dwu uczniów otwarcie uzna swoje umiejętności. Wydaje się, że w szkole dzieci często uczą się lekceważyć swoje talenty, ponieważ narzuca ona im system  „prawidlowo - nieprawidłowo”. 
Jak szkoła może przywrócić należne miejsce uczniom i ich różnorodnym talentom i uzdolnieniom? Możliwość taką daje portfolio …
Czytaj całość
 
Na czym koncentrujesz uwagę
Na czym koncentrujesz uwagęOdwieczny dylemat w wychowaniu, zarządzaniu i polityce - Bat czy marchewka? Krytykować, karcić czy chwalić? Łatwiej mówić o sukcesach czy wytykać błędy? Która droga jest skuteczniejsza, a która bardziej ekologiczna ...
Czytaj całość
 
Biznes
 
Rynek pracy - mity i rzeczywistość
Rynek pracyNa rynku pracy pracodawca „kupuje” nie tylko kompetencje zawodowe, ale konkretnego człowieka z jego zaletami i wadami, które mogą w istotny sposób wpłynąć na lepsze lub gorsze funkcjonowanie całej firmy.
Czytaj całość
 
CV powiedz przecie...

Artykuł darmowy... kto jest najlepszym kandydatem.
Artykuł rozszerzony.

czyli co o kandydacie do pracy można wyczytać w CV między wierszami.

Czytaj całość
 
Kasa na medytację lub cena wolności
Kasa na medytacjęNiektórzy już w dzieciństwie poznali smak pasji i zaangażowania. I dlatego w dorosłym życiu z łatwością dokonują wyboru zawodu.
Z determinacją dążą do wybranego celu. Mają wizję swojej idealnej pracy. I to nie jest już tylko źródło dochodów, ale sposób życia, hobby, wokół którego z przyjemnością krążą myśli każdego dnia.
Czytaj całość
 
Mów do mnie językiem wewnętrznego Boga
Mów do mnie językiem wewnętrznego BogaCzy w zwykłej rozmowie można dotrzeć do najgłębszych pokładów świadomości i pozostawić w pamięci ślad w czasie nawet krótkiego kontaktu z każdą osobą, z którą miałeś przyjemność się spotkać?
Czytaj całość
 
Biznes po góralsku
Biznes po Góralsku - Do  końca życia będę pamiętał pierwsze Święta Bożego Narodzenia w naszym nowym domu. W radiu grali kolędy, w kącie jadalni
stała choinka, na polu lekki mrozik i śnieg, a my cały dzień sprzątaliśmy i wynosiliśmy gruz - mówi Jędrek - góral z Białego Dunajca.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

© 2019 Elixir - nowa formuła życia ::