Migawki

Już dzisiaj możesz zamówić reklamę w naszym czasopiśmie w promocyjnych cenach. Nie zwlekaj ani chwili!

Zobacz nasz cennik

 
Jaka tematyka artykułów najbardziej Cię interesuje?
 

Nasze czasopisma

Ezoteryk
Psychologia w Biznesie
akasha_logo.gif
Nr 5,6
psychologia
 
Kim jestem?
Kim jestemCo zajmuje Twoje myśli w ciągu dnia? Jeżeli jesteś na wakacjach, to mam nadzieję, że 90% Twoich myśli nie dotyczy pracy! Wbrew pozorom, sobie poświęcamy najmniej czasu. W takim razie: czy mamy wiedzę o sobie?
Czytaj całość
 
Ekologia ceny
Ekologia CenyNa ile impuls i poddanie się reklamie lub promocji wpływa na nasze decyzje o zakupach?Towary na lata, czy na chwilę?
Jak przez konsumpcję realizujemy swoje cele życiowe i do jakiego stopnia jesteśmy ofiarami lub dyktatorami mody... Produkty krajowe czy zagraniczne? Jakie znaczenie ma kraj pochodzenia i przestrzeganie standardów w ich produkcji.
Czytaj całość
 
Pragnę i potrzebuję...
Pragnę i potrzebujęJeżeli nie wiesz, czego chcesz, możesz otrzymać to, czego nie chcesz. Sami określamy swoje standardy i dzięki temu oceniamy swoje powodzenie w życiu.
Czytaj całość
 
Rozwój duchowy dzieci
Rozwój duchowyTroszczymy się o nasze dzieci: dbamy, aby były dobrze odżywione, ubrane, zażywały ruchu i miały warunki do harmonijnego umysłowego rozwoju. Ale kiedy i jak zacząć dbać o ducha?
Czytaj całość
 
Biznes
 
Rynek pracy ? mity i rzeczywistość

Rynek Pracy

Niezależnie od dotychczasowych sukcesów, wygranych konkursów i zdanych celująco egzaminów, młodzi ludzie mają przed sobą szczególnie ważny, prawdziwy EGZAMIN DOJRZAŁOŚCI, podczas którego skala ocen mieści się w przedziale: od bezczynności lub dorywczej pracy „na czarno” -  po intratną posadę z perspektywą rozwoju zawodowego i rosnących zarobków.
Czytaj całość
 
Mów do mnie kodem
Mów do mnie kodem
Czy ludzie używają jakichś zindywidualizowanych zwrotów w procesie porozumiewania się? Dlaczego nie jesteśmy rozumiani,
gdy mówimy w innym „kodzie”? Jak rozpoznać indywidualne kluczowe zwroty, które odpowiadają spersonalizowanemu schematowi
rzeczywistości? Zwroty, które działają jak zaklęcie.
Czytaj całość
 
Korsarze

Korszarzew białych rękawiczkach albo pułapka na gapia.

Reguły biznesu są twarde i bezwzględne. Gdy w szkole otrzymasz niską ocenę - możesz douczyć się i poprawić na następnym egzaminie. W biznesie poprawek nie ma! Raz przegapisz i już masz stracone na zawsze. Stąd powiedzenie CZAS to PIENIĄDZ. Więc - rób raz a dobrze!

Czytaj całość
 
NLP - edukacja bardziej Ekologiczna
NLP Nasza cywilizacja przekroczyła już próg epoki przemysłowej, rozpoczął się kolejny etap, który wymaga od ludzi nowych umiejętności i innego traktowania rzeczywistości. Modne ostatnio określenie „osobowość ekologiczna” oznacza mądrzejsze i bardziej odpowiedzialne podejście do świata, w którym żyjemy. To większa świadomość ograniczoności zasobów naturalnych, harmonijnego współistnienia różnych gatunków i ludzkiej odpowiedzialności za „zdrowie” Ziemi.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

© 2019 Elixir - nowa formuła życia ::