Migawki

Dla prenumeratorów naszego czasopisma 10% zniżki na kurs praktyk NLP.

Zaglądnij >>> 

 
Jaka tematyka artykułów najbardziej Cię interesuje?
 

Nasze czasopisma

Ezoteryk
Psychologia w Biznesie
akasha_logo.gif
Nr 2
 
Decydent albo "Kto tu rządzi"?
DecydentWiadomo, że Ty! Na Tobie spoczywa odpowiedzialność za porządek i zdrowie całej rodziny! Ty pilnujesz, żeby dziecko nie spóźniło się do szkoły, a małżonek wziął ze sobą do pracy to czego potrzebuje... Jak bardziej skutecznie wpływać na podejmowanie decyzji przez bliskie osoby i budować zgodną rodzinę?
Czytaj całość
 
Bobomigi

Bobomiginie czekaj aż dziecko zacznie mówić!

Czytaj całość
 
Trudne emocje dziecka
Trudne emocje dziecka

jak sobie z nimi radzić?

Emocje, nazywane kolorami życia, towarzyszą człowiekowi stale od chwili narodzin. Początkowo najprostsze – niemowlę wyraża swoje zadowolenie lub niezadowolenie. Dziecko w trakcie swojego rozwoju uczy się rozpoznawać, nazywać, a później także kontrolować uczucia

Czytaj całość
 
To miłość czy chemia?
Miłość czy chemia

Miłość pochłania nas niezależnie od tego, czy jesteśmy kochani czy nie. Kiedy my jesteśmy zaangażowani i przeżywamy gorące uczucia, naukowcy badają chemiczny skład miłości i obliczają długość trwania miłosnego związku. Sprawdź, jak możesz zastosować wiedzę z badań naukowych, aby mieć szczęśliwy związek.

 

Czytaj całość
 
BATna stres

BATna stres

Czy można zarządzać emocjami?

Jedni są lokomotywami w życiu, inni po prostu nie zauważyli, że wsiedli do cudzego pociągu. Niezależnie od tego, czy pogoń za sukcesem jest z wyboru, czy z konieczności może ona doprowadzić albo do eskalacji stresu, lub odwrotnie, do poczucia satysfakcji i samorealizacji.Zależy to od Twojego modelu rzeczywistości. 

Czytaj całość
 
 
Presja emocjonalna
Presja emocjonalnaJesteś cichym, spokojnym i uczciwym człowiekiem? Rozszerz swoje umiejętności wywierania presji emocjonalnej w pracy, w domu, wśród  znajomych i całkiem obcych, to się opłaca! I jest takie modne…
Czytaj całość
 
Musisz to mieć - jak robimy zakupy?
Niektórzy z nas celebrują radość z udanych zakupów, inni mają poczucie winy i nie są pewni, czy dokonali właściwego wyboru. Boją się, czy mogą powiedzieć żonie/mężowi o zakupie.
Czytaj całość
 
Emocjonalna wartość ceny

Emocjonalna wartośc cenyCena jest takim samym produktem, jak i sam towar. Nawet najlepszego towaru nie sprzedasz, jeśli Ty nie jesteś przekonany do jego ceny.

Na wschodzie mówią, że goła cena jest jak naga kobieta - pociągająca, ale mało atrakcyjna, wywołuje więcej wątpliwości niż pożądania: żeby porwać - musi zawsze mieć jakieś ubranie - chociażby drobną diamentową kolię

Czytaj całość
 
Emocje - windą do sukcesu
Emocje - windą do sukcesuJeżeli zasadne jest powiedzenie, że sukces jest uzależniony od wielkości naszych marzeń, to z jakiego powodu go nie wprowadzamy w życie? Pasja otwiera wiele drzwi, a marzenia i pasja są najbardziej napędowymi środkami postępu ludzkości.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

© 2019 Elixir - nowa formuła życia ::