Migawki

Już dzisiaj możesz zamówić reklamę w naszym czasopiśmie w promocyjnych cenach. Nie zwlekaj ani chwili!

Zobacz nasz cennik

 
Jaka tematyka artykułów najbardziej Cię interesuje?
 

Nasze czasopisma

Ezoteryk
Psychologia w Biznesie
akasha_logo.gif
Nr 1
Psychologia
 
Etykieta w biznesie odchodzi w zapomnienie?
Etykieta w biznesieW różnych krajach tradycje kształtują różne oblicza etykiety i dobrze jest, gdy przestrzega się międzynarodowych standardów, a nie wchodzi się „do cudzego kościoła ze swoimi modłami”. A tak naprawdę - co zrobić, gdy...?
Czytaj całość
 
Ukryty kod biznesu
Ukryty kod biznesuCzy brzoskwiniowe ściany, karminowa szminka, zapach perfum przywołujący kolory lata i grafitowy garnitur, mogą przesądzić o powodzeniu? Barwy w biznesie tworzą kod, który dla wielu osób stanowi swoistą mapę podejmowania decyzji. Znając ją - możemy wykorzystać w naszych sprawach zawodowych.
Czytaj całość
 
Mroczna wyobraźnia

Mroczna wyobraźniaczy kolorowa przyszłość?

Kłamstwo powtarzane wystarczająco długo - staje się prawdą. Ta sama zasada przekłada się na nasze postrzeganie siebie jako osobowości, swojego miejsca w hierarchii społecznej i stosunku do zdarzeń życiowych. Życie nie jest tym, co przeżyliśmy, lecz tym, co pamiętamy. W jaki sposób można zmienić swoje relacje ze swoim światem wewnętrznym? Sprawdź jeden z wzorców, który pomaga nie tylko skutecznie odmienić przekonania, ale i radykalnie poprawić samopoczucie, ponieważ niezaprzeczalny jest związek między Psyche a Soma. 

Czytaj całość
 
Biznes
 
Zagraj w karty... płatnicze
Pasek z pieniędzmi na brzuchu - to już zamierzchła  przeszłość, którą e-pokolenie zna tylko z filmów. Dziś majątek może zmieścić się w miniaturowej plastikowej karcie lub w zegarku na ręce. Poznaj plastikowe twarze firm.
Czytaj całość
 
Biznes na Ukrainie

Biznes na ukrainie100 000 USD bez podatku

Jeden ekonomiczny ruch spowodował zniknięcie szarej strefy, ulicznej mafii, wzrost przedsiębiorczości i konsumpcji. Polityka nakierowana na stworzenie średniej klasy społeczno-ekonomicznej. Kyjiv (Kijów) jest miastem, w którym można spotkać najnowsze modele samochodów łatwiej niż w Warszawie czy Pradze, nowoczesne wieżowce rosną jak grzyby po deszczu, zachowując przy tym „twarz miasta” i tradycyjny styl. Co najważniejsze - zwykły obywatel łatwo zarabia i z przyjemnością wydaje.

Czytaj całość
 
Kultura
 
Kolorowa magia Goethego
Kolorowa MagiaBarwa zajmuje poczesne miejsce pośród pierwotnych zjawisk natury wypełniając przydzielony jej podstawowy krąg wyraźną różnorodnością. Nie dziwi nas fakt, że oddziałuje na zmysł wzroku, dla którego jest przede wszystkim przeznaczona, za jego zaś pośrednictwem na uczucia.
Czytaj całość
 
Homer - daltonista?
Homer daltonistaUczeni spierają się, jak wytłumaczyć dominację czerni, bieli i czerwieni w poematach Homera. Legenda głosi, że był niewidomy, być może został poddany rytualnemu oślepieniu mającemu wzmocnić pamięć genialnego barda. Jeżeli kiedykolwiek miał zdolność widzenia świata, czemu opisywane przez niego morze mieni się wszystkimi odcieniami czerwieni, natomiast nigdy nie jest niebieskie, zielone czy „morskie”? Czemu poeta tak subtelny w opisie światłocieni nie używa zieleni dla oddania barwy trawy i drzew?
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

© 2019 Elixir - nowa formuła życia ::